KS 1905 Krzanowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Stal Kuźnia Raciborska - Czarni Gorzyce 0:4
  • LKS Studzienna (Racibórz) - Zgoda Zawada Książęca 2:0
  • Strzelec Rzuchów - LKS Lyski 3:5
  • Wypoczynek Buków - Czarni Nowa Wieś 7:0
  • Start Pietrowice Wielkie - Płomień Kobyla 3:3
  • LKS Brzezie (Racibórz) - TS Górnik Pszów 2:1
  • Ocice Racibórz - KS 1905 Krzanowice 1:3
  • LKS Raszczyce - LKS Chałupki 3:3
  •        

Ostatnie spotkanie

Ocice RacibórzKS 1905 Krzanowice
Ocice Racibórz 1:3 KS 1905 Krzanowice
2016-11-19, 13:00:00
Racibórz- Ocice, ul.Tuwima 1
    relacja »

Logowanie

Kalendarium

06

12-2016

wtorek

07

12-2016

środa

08

12-2016

czwartek

09

12-2016

piątek

10

12-2016

sobota

11

12-2016

niedziela

12

12-2016

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Mecz 2016-11-19, 13:00


herb Ocice Racibórz 1:3 herb KS 1905 Krzanowice
Ocice Racibórz   KS 1905 Krzanowice

Aktualności

A klasa : Ocice Racibórz - KS 1905 Krzanowice

  • autor: lukdan93, 2016-11-19 17:18

Ocice Racibórz - KS 1905 Krzanowice 1:3

Skład 

Matejasik Andrzej - Kozicki Maciej, Herber Sebastian, Stanke Dariusz (50' Podolski Łukasz), Juraszek Dawid, Filip Mateusz, Hnida Waldemar, Herber Paweł (60' Denis Zięć), Wittek Tomasz, Klimaszka Arkadiusz (75' Hryckiewicz Bartosz), Pieczarek Tomasz

Bramki : Kozicki Maciej (rzut karny), Wittek Tomasz, Pieczarek Tomasz

Żółte kartki: Filip Mateusz i Pieczarek Tomasz


A klasa : LKS Raszcczyce - KS 1905 Krzanowice

  • autor: lukdan93, 2016-11-13 15:32

LKS Raszcczyce - KS 1905 Krzanowice 6:3

Skład:

Matejasik Andrzej - Herber Sebastian, Juraszek Dawid, Kozicki Maciej, Stanke Dariusz, Wittek Tomasz Herber Paweł (77' Hryckiewicz Bartosz), Polednik Krystian (75' Zięć Denis), Hnida Waldemar, Klimaszka Arkadiusz, Pieczarek Tomasz

Bramki: Kozicki Maciej (rzut karny), Wittek Tomasz, Hnida Waldemar


A klasa : KS 1905 Krzanowice - LKS Chałupki

  • autor: lukdan93, 2016-11-11 13:34

KS 1905 Krzanowice - LKS Chałupki  1:3

Skład :

Matejasik Andrzej - Kozicki Maciej, Hnida Waldemar, Juraszek Dawid, Herber Sebastian, Stanke Dariusz (75' Kałuwiński Sylwester), Polednik Krystian, Filip Mateusz (57' Zięć Denis), Herber Paweł (67' Hryckiewicz Bartosz), Klimaszka Arkadiusz, Pieczarek Tomasz

Bramka: Maciej Kozicki (rzut wolny)

Żółte kartki : Filip Mateusz, Pieczarek Tomasz, Słysz Dawid (poza boiskiem)


A klasa: KS 1905 Krzanowice - KS Stal Kuźnia Raciborska

  • autor: lukdan93, 2016-11-05 16:36

KS 1905 Krzanowice - KS Stal Kuźnia Raciborska 4:2

Matejasik Andrzej - Juraszek Dawid, Herber Sebastian, Kozicki Maciej, Stanke Dariusz (65' Polednik Krystian), Filip Mateusz (78' Zięć Denis), Słysz Dawid (78' Hryckiewicz Bartosz), Herber Paweł (70' Hnida Waldemar), Wittek Tomasz, Klimaszka Arkadiusz, Pieczarek Tomasz

Żółta kartka: Juraszek Dawid

Bramki: Słysz Dawid x2 (jedna bramka z rzutu karnego), Pieczarek Tomasz x2


A klasa : TS Górnik Pszów - KS 1905 Krzanowice

  • autor: lukdan93, 2016-10-29 16:21

TS Górnik Pszów - KS 1905 Krzanowice 1:4

Skład Krzanowic

Matejasik Andrzej - Kozicki Maciej, Stanke Dariusz, Herber Sebastian (13' Zięć Denis), Polednik Krystian, Hnida Waldemar, Herber Paweł (80' Hryckiewicz Bartosz), Wittek Tomasz, Słysz Dawid, Klimaszka Arkadiusz, Pieczarek Tomasz

Bramka : Pieczarek Tomasz x4

Żółta kartka: Stanke Dariusz


Archiwum aktualności


Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Najbliższe spotkanie

KS 1905 KrzanowiceLKS Brzezie (Racibórz)
KS 1905 Krzanowice   LKS Brzezie (Racibórz)
2017-03-25, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
KS Stal Kuźnia Raciborska 0:4 Czarni Gorzyce
LKS Studzienna (Racibórz) 2:0 Zgoda Zawada Książęca
Strzelec Rzuchów 3:5 LKS Lyski
Wypoczynek Buków 7:0 Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie 3:3 Płomień Kobyla
LKS Brzezie (Racibórz) 2:1 TS Górnik Pszów
Ocice Racibórz 1:3 KS 1905 Krzanowice
LKS Raszczyce 3:3 LKS Chałupki

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
LKS Raszczyce - KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Chałupki - Ocice Racibórz
KS 1905 Krzanowice - LKS Brzezie (Racibórz)
TS Górnik Pszów - Start Pietrowice Wielkie
Płomień Kobyla - Wypoczynek Buków
Czarni Nowa Wieś - Strzelec Rzuchów
LKS Lyski - LKS Studzienna (Racibórz)
Zgoda Zawada Książęca - Czarni Gorzyce

Statystyki drużyny